Rok szkolny 2009/2010

Osiągnięcia w konkursach i zawodach w roku szkolnym 2009/10:

1. Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców –eliminacje gminne - chłopcy – II miejsce, dziewczęta – II miejsce (odp. A. Sagan)

2. Wojewódzki konkurs plastyczny Bezpieczne wakacje – HEN-BUD Spółka z o.o. - Paweł Biały – laureat (odp. K. Leszek – Szacoń)

3. Indywidualne Mistrzostwa Gminy w ramach igrzysk młodzieży szkolnej w tenisie stołowym – eliminacje gminne –Radosław Adamczyk – I miejsce, Rafał Baran – II miejsce (odp. A. Sagan)

4. XXI edycja Alertu Ekologiczno – Zdrowotnego – etap powiatowy – PSSE w Lublinie - wyróżnienie dla szkoły za innowacyjność działań (odp. Dyrektor, sztab alertu)

5. Eliminacje powiatowe w tenisie stołowym dziewcząt – indywidualne – Jabłonna – Magda Stręciwilk – V miejsce, Patrycja Pokora – VI miejsce (odp. A. Sagan)

6. Półfinał Powiatowy w tenisie stołowym chłopców – Piotrków – Radosław Adamczyk – V miejsce (odp. A. Sagan)

7. Gminne Eliminacje w Drużynowym Tenisie Stołowym – PSP Żabia Wola- klasy IV i młodsi – dziewczęta I miejsce, chłopcy I miejsce, grupa: V-VI: dziewczęta – I, chłopcy – II (A. Sagan)

8. Półfinał Powiatowy w Drużynowym Tenisie Stołowym, kl. IV i młodsi – Jabłonna – dziewczęta – III, chłopcy – III (odp. A. Sagan)

9. Półfinał Powiatowy w Drużynowym Tenisie Stołowym, kl. V i VI – Piotrków – dziewczęta –I, chłopcy – III (odp. A. Sagan)

10. Drużynowy tenis Stołowy – Finał Powiatowy kl. V, VI dziewcząt – drużyna dziewcząt – II miejsce, awans do etapu wojewódzkiego (odp. A. Sagan)

11. Piłka Ręczna dziewcząt i Chłopców – półfinał powiatowy – dziewczęta – III, chłopcy – III (odp. A. Sagan)

12. Półfinał Wojewódzki dziewcząt i chłopców – Drużynowy tenis Stołowy – VII-VIII miejsce, (odp. A. Sagan)

13. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Mój Niepełnosprawny Przyjaciel – kategoria wyróżnienie kierownika zakładu zintegrowanej opieki medycznej – Ilona Skoczylas – wyróżnienie (odp. A. Klimek, A. Skałba)

14. Eliminacje gminne w mini piłce nożnej dziewcząt i chłopców – dziewczęta – I miejsce, chłopcy – II miejsce (odp. A. Sagan)

15. Finał Powiatowy - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej dziewcząt – III miejsce (odp. A. Sagan)

16. Eliminacje gminne w piłce koszowej dziewcząt i chłopców – Bystrzyca Stara – II miejsce dziewczęta, II miejsce chłopcy (odp. A. Sagan)

17. Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z matematyki – Olimpus – Karolina Tracz – 14 miejsce, Bartłomiej Krawczyk – 18 miejsce, Agata Zarzeczna – 22 miejsce, Joanna Baran – 27 miejsce (odp. W. Rymarz)

18. XVI Gminna Olimpiada Ekologiczna – konkurs piosenki ekologicznej, kategoria klas IV-VI – II miejsce szkolny zespół Fermata (odp. K. Leszek – Szacoń)

19. XVI Gminna Olimpiada Ekologiczna – konkurs piosenki ekologicznej, kategoria klas I-III – III miejsce duet: Karolina Pidek i Julia Kutyła (odp. K. Leszek – Szacoń)

20. XVI Gminna Olimpiada Ekologiczna – konkurs na najlepszego ekologa gminy Strzyżewice – w kategorii: szkoła podstawowa – III miejsce Magdalena Blacha (odp. Anna Klimek)

21. XVI Gminna Olimpiada Ekologiczna – konkurs plastyczny „Dbam o środowisko-chronię przyrodę”, kategoria klas I – III, Szymon Grzywa – nagroda, Przemysław Budarz – wyróżnienie (odp. B. Sudół, T. Sawecka, A. Skałba)

22. XVI Gminna Olimpiada Ekologiczna – konkurs plastyczny „Dbam o środowisko-chronię przyrodę”, kategoria klas IV – VI – Karolina Tracz – nagroda (odp.K. Leszek – Szacoń)

23. Gminny konkurs wiedzy o regionie – Biblioteka Gminna w Strzyżewicach – I miejsce Joanna Baran (odp. T. Samolej)

24. Powiatowy konkurs plastyczny „Chopin malarzem wyobraźni” – kategoria klas I – III – III miejsce Przemek Budarz (odp. B. Sudoł)

25. Powiatowy konkurs plastyczny „Chopin malarzem wyobraźni” – kategoria klas IV-VI – II miejsce Karolina Grzywa, III miejsce Alicja Stręciwilk (odp. K. Leszek-Szacoń)