Akcje, programy, projekty

Szkoła dobrych praktyk 2011

Od października 2011 r. ruszyła druga edycja projektu „Szkoły dobrych praktyk” – inicjatywy Kuratorium Oświaty w Lublinie, której celem jest upowszechnienie i promocja pozytywnych działań, rozwiązań zrealizowanych w szkołach i placówkach Lubelszczyzny. Nasza szkoła zgłosiła do niniejszej edycji dwa projekty.

Niniejszy projekt Kuratorium Oświaty w Lublinie wybrało jako przykład dobrej praktyki oraz podlinkowało opracowaną przez naszą placówkę prezentację multimedialną na stronie internetowej kuratorium.Wybrane przykłady dobrej praktyki prezentowane będą na łamach gazety „Dziennik Wschodni”, która jest patronem medialnym tego projektu.

Zlota_polska_jesien__kolorowa_pora.pdf