Osiągnięcia w konkursach i zawodach w roku szkolnym 2017/18:

1. "Rowerem po najpiękniejszych zakątkach Gminy Strzyżewice" - gra terenowa, organizator: Gminna Biblioteka Publiczna im. Ewy Kołaczkowskiej w Strzyżewicach - drużynowo: V miejsce (odp. A. Klimek, K. Tuzimska, A. Sagan)

2. V Przegląd Twórczości Artystycznej osób z niepełnosprawnością intelektualną i ich pełnosprawnych rówieśników, organizator: Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci Specjalnej Troski w Załuczu „Daszek” oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Załuczu - nagroda (odp. K. Tuzimska, A. Szabat, J. Teter)

3. V Gminny Konkurs Poezji i Piosenki Ludowej "JARZĘBINKA", organizator: PSP w Strzyżewicach - Rechcie - nagroda: Tomasz Janik (odp. K. Tuzimska), Julia Rybaczek, Karolina Kryk (odp. T. Samolej)

4. II Gminny Konkurs Plastyczny "Moja ulubiona postać bajkowa", organizator: Gminna Biblioteka Publiczna im. Ewy Kołaczkowskiej w Strzyżewicach - wyróżnienie - Tomasz Janik (odp. K. Tuzimska)

5. Międzyszkolny konkurs grafiki komputerowej "Św. Jan Paweł II w Lublinie", organizator: SP 51 w Lublinie: w kategorii klas 4-7: I miejsce Agnieszka Bielak, klasa 6, II miejsce Marta Bielak, klasa 7, III miejsce Katarzyna Stępniak, klasa 6 (odp. W. Rymarz)

6.  "List do Sportowego  Świętego Mikołaja" - konkurs plastyczny, organizator- sklep sportowy Decathlon Lublin, nagroda : Julia Korniak, Agata Kryk, Michał Szyszka, Alex Zams (odp. W. Klimek).

7. Gminne zawody w tenisa stołowego - III miejsce Wiktor Och (odp. A. Sagan)

8. "Drogami Hipoterapii" - konkurs artystyczny, organizator Polskie Towarzystwo Hipoterapeutyczne Oddział Małopolska, wyróżnienie - Robert Toporowski (odp. A. Szabat, K. Krusińska)

9. IV Gminny Konkurs Plastyczny "Tradycyjne ozdoby bożonarodzeniowe - pająki i podłaźniczki", organizator Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Kiełczewicach Górnych, PSP w Kiełczewicach Górnych - w kategorii klas I-III - II miejsce - Tomek Janik, kl. II, w kategorii klas IV-VII - I miejsce - Zofia Janik, kl. IV, III miejsce - Katarzyna Grzywa, kl. V (odp. K. Tuzimska, J. Gorajek)

10. Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Biblijnej, organizator PSP w Strzyżewicach-Rechcie - I miejsce - Karolina Kryk, II miejsce - Marta Bielak (odp. I. Korniak)