Rok szkolny 2014/2015

Osiągnięcia w konkursach i zawodach w roku szkolnym 2014/15:

1. Sztafetowe biegi przełajowe chłopców, organizator PSP w Strzyżewicach - Rechcie – eliminacje gminne: chłopcy - II miejsce (odp. A. Sagan)

2. Konkurs plastyczny "Mała kropla krwi to wielki dar", organizator PSP w Strzyżewicah - Rechcie - nagroda główna: I grupa wiekowa - Błażej Grzywa , II grupa wiekowa -  Julia Nowak kl. VI (odp. W. Klimek, K. Szacoń)

3. II Gminny Konkurs Poezji i Piosenki Ludowej "JARZĘBINKA", organizator PSP w Strzyżewicach - Rechcie - nagroda - Emilia Depa - konkurs recytatorski (odp. T. Samolej)

4. Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej, organizator CKiP w Piotrowicach - laureatki duet Zuzanna Sagan i Karolina Rycerz oraz Katarzyna Grzywa

5. Turniej dla szkół "Matematyczne potyczki ze Świętym Mikołajem", organizator PSP w Żabiej Woli - I miejsce (odp. W. Rymarz)

6. Eliminacje gminne w drużynowym tenisie stołowym, organizator PSP w Żabiej Woli - I miejsce - chłopcy (odp. A Sagan)

7. Konkurs międzyszkolny na KARMINIK DLA PTAKÓW, organizator ZS w Bystrzycy Starej - nagrody główne w kategorii klas I-III - Katarzyna Stępniak, Katarzyna Kamińska, Agnieszka Bielak (odp. A. Skałba), w kategorii klas IV-VI Nikola Sidor, Wiktoria Wójcik, Karolina Pikur (odp. W. Rymarz)

8. Dekanalny Konkurs Wiedzy Biblijnej z Ewangelii św. Marka - Karolina Kryk - I miejsce (odp. ks. R. Młynarczyk)

9. Gminny Konkurs Matematyczny dla klas III - Agnieszka Bielak VI miejsce, Łucja Szyszka VII miejsce, Maciej Biały XI miejsce (odp. J. Stasiak)

10. II Gminny Turniej Matematyczny dla uczniów klas IV, V, VI z Gminy Strzyżewice, organizator PSP w Osmolicach, drużynowo III miejsce (odp. W. Rymarz)

11. III Edycja Gminnego Konkursu "Poznajemy twórczość Marii Konopnickiej" konkurs plastyczny - oddział przedszkolny: Martyna Rybaczek I miejsce, Tomasz Janik III miejsce (odp. W. Klimek), klasy IV - VI: Julia Nowak II miejsce (odp. K. Leszek-Szacoń)

12. XXI Gminna Olimpiada Ekologiczna, organizator Urząd Gminy w Strzyżewicach - konkurs na "Najlepszego Ekologa Gminy Strzyżewice" - Zuzanna Sagan - III miejsce (odp. A. Klimek), konkurs plastyczny - "Odpady - wiem jak z nimi postępować"  - Błażej Grzywa (odp. W. Klimek), konkurs plastyczny - "Eko-rzeczy, czyli ze starego coś nowego" - Małgorzata Jasińska (odp. K. Szacoń)