Rok szkolny 2013/2014

Osiągnięcia w konkursach i zawodach w roku szkolnym 2013/2014:

1. Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców, organizator PSP w Strzyżewicach - Rechcie – eliminacje gminne: chłopcy - I miejsce, dziewczęta – II miejsce (odp. A. Sagan)

2. Eliminacje gminne w indywidualnym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt - chłopcy - I miejsce - Alan Włodarczyk, II miejsce - Michał Sidor, III miejsce - Damian Wiśniewski, IV miejsce - Mateusz Och, dziewczęta - IV miejsce - Klaudia Budzyńska (odp. A. Sagan)

3. V Międzyszkolny Konkurs o Janie Pawle II "Santo Subito", organizator Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sobieszczanach - konkurs plastyczny "Jan Paweł II przyjaciel dzieci"- I miejsce - Marta Bielak (odp. M. Jóźwicka)

4. Gminny Konkurs Piosenki Ludowej "JARZĘBINKA", organizator PSP w Strzyżewicach - Rechcie - Karolina Rycerz - nagroda (odp. K. Szacoń)

5. Gminny Konkurs Poezji Religijnej, organizator Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice - laureaci: Karolina Rycerz, Karolina Pikur, Grzegorz Biały (odp. T. Samolej)

6. Gminny Konkurs Plastyczny "Stworzenie Świata", organizator Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice - nagroda - Julia Nowak, Marta Bielak, Dominika Baran, wyróżnienie - Kornelia Sidor  (odp. B. Sudół, K. Szacoń)

7. Gminny Konkurs Wiedzowy "Biblia - Księga Życia", organizator Centerum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice - drużynowo I miejsce - Karolina Rycerz, Zuzanna Sagan, Nikola Sidor

8. IV Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej "Bł. Jan Paweł II - Papież Dialogu", organizator SP 51 w Lublinie - w kategorii klas I-III - I miejsce - Marta Bielak, II miejsce - Agnieszka Bielak, III miejsce - Patryk Dudziak (odp. B. Sudół)

9. Archidiecezjalny Konkurs plastyczno - literacki "Wyślij życzenia na święta Bożego Narodzenia", organizator Gminazjum nr 3 im. prof. Mieczysława A. Krąpca OP w Lublinie - I miejsce - Julia Matacz (odp. K. Szacoń)

10. Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowym tenisie stołowym w kategorii chłopców młodszych, organizator PSP w Żabiej Woli - I miejsce (odp. A. Sagan)

11. V Gminny Konkurs Wiedzy o Regionie, organizator Gminna Biblioteka Publiczna im. Ewy Kołaczkowskiej w Strzyżewicach - II miejsce - Julia Matacz, III miejsce - Karolina Pidek (odp. T. Samolej)

12. Gminny Konkurs Piosenki Religijnej, organizator Centrum Kultury i Promocji Gminy Strzyżewice - zakwalifikowanie do koncertu - Karolina Rycerz i Grzegorz Biały (odp. K. Szacoń)

13. Gminne Igrzyska Młodzieży w Piłkę Nożną, organizator PSP w Kiełczewicach Górnych - chłopcy- II miejsce, dziewczęta - II miejsce (odp. A. Sagan)

14. Gminny Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II - Droga do świętości", organizator CKiP Gminy Strzyżewice - nagrodzeni Jadwiga Gołoś oraz Karolina Kryk (odp. B. Sudół)

15. Archidiecezjalny Konkurs Plastyczny "Seminarium w moich oczach", organizator Metropolitarne Seminarium Duchowne w Lublinie - wyróżnienie - Jadwiga Gołoś (odp. M. Jóźwicka)

16. Powiatowy Konkurs Plastyczny VII edycja "Wspólnie mówimy nie przemocy. Bohaterowie naszych lektur ratują świat", organizator Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Lublinie,Szkoła Podstawowa Nr 29 im. A. Mickiewicza w Lublinie, Doradca metodyczny plastyki i wiedzy o kulturze przy Urzędzie Miasta Lublin Wydziału Oświaty i Wychowania - nagroda - Karolina Pidek, wyróżnienie - Julia Matacz (odp. K. Szacoń)

17. XXXIII Mały Konkurs Recytatorski, organizator CKiP Gminy Strzyżewice - wyróżnienie - Natalia Fila, Klaudia Budzyńska (odp. T. Samolej)

18. Gminny Konkurs Matematyczny "KALKULATOREK", organizator PSP w Strzyżewicach-Rechcie - I miejsce - Patryk Dudziak (odp. B. Sudół)

19. XX Gminna Olimpiada Ekologiczna, organizator Urząd Gminy w Strzyżewicach - konkurs na "Najlepszego Ekologa Gminy Strzyżewice" - Karolina Pidek - III miejsce (odp. W. Klimek), konkurs plastyczny - "Nie wyrzucaj jak leci wszystkiego do śmieci"  - laureaci Dominik Pietraszek (odp. W. Klimek), Patryk Dudziak (odp. B. Sudół)

20. Konkurs plastyczny "Niemieckie przysłowia w ilustracjach", organizator Konsul Honorowy Republiki Federalnej Niemiec w Lublinie - wyróżnienie - Klaudia Budzyńska (odp. D. Brzozowska - Skowronek)

21. II Gminny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem "Czytam i rozumiem", organizator PSP w Kiełczewicach Górnych - I miejsce  -Patryk Dudziak (odp. B. Sudół)