Rok szkolny 2012/2013

Osiągnięcia w konkursach i zawodach w roku szkolnym 2012/13:

1. Odbiór nagrody w konkursie plastycznym "RPO zmienia przyszłość - namaluj swój świat" - Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego - I miejsce Ilona Skoczylas (odp. K. Leszek - Szacoń, A. Skałba)

2. Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców – eliminacje gminne: dziewczęta – IV miejsce (odp. A. Sagan)

3. VII Ogólnopolski konkursu plastyczny "Jan Paweł II w oczach dziecka" - Muzeum w Bielsku Podlaskim - Zuzanna Sagan - wyrożnienie (odp. K. Leszek-Szacoń)

4. Archidiecezjalny konkurs plastyczno - literacki pod hasłem "Wyślij życzenia na Święta Bożego Narodzenia" - wyróżnienie w kategorii plastycznej Julia Matacz

5. Konkurs plastyczny organizowany w ramach projektu "Wrota Lubelszczyzny - Informatyzacja Administracji" - Gmina Strzyżewice - Julia Nowak, Zuzanna Sagan, Weronika Sagan, Karolina Pidek - wyróżnienie (odp. K. Leszek - Szacoń)

6. Konkurs plastyczny "My picture dictionary", "Mein Bildworterbuch" - PSP w Osmolicach - w kategorii klas 1-3 (język angielski): Marta Bielak - II miejsce, w kategorii klas IV -VI (język niemiecki): Weronika Sagan - wyróżnienie (odp. M. Jakóbczak, A. Klimek, A. Skałba)

7. III Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej "Jan Paweł II - papież rodziny (pocztówka)" - SP 51 w Lublinie - Poziom klas I-III: Marta Bielak - I miejsce, Agnieszka Bielak - wyróżnienie. Poziom kl. IV-VI: Piotr Stręciwlik - I miejsce, Kinga Mendykowska - wyróżnienie (odp. W. Rymarz)

8. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-Planeta - Julia Kutyła - dyplom za bardzo dobry wynik (odp. A. Klimek)

9. XXXII Mały Konkurs Recytatorki - CKiP w Piotrowicach - eliminacje powiatowe: Karolina Rycerz, Weronika Skoczylas - wyróżnienie (odp. T. Samolej)

10. Gminny Konkurs Matematyczny "Kalkulatorek" - PSP w Strzyżewicach-Rechcie - Damian Wiśniewski - I miejsce, Michał Sidor - II miejsce, Mateusz Och - wyróżnienie (odp. J. Stasiak)

11. XIX Gminna Olimpiada Ekologiczna - Gmina Strzyżewice - Konkurs plastyczny pod hasłem: "Nie wszystko na wysypisko - Nasze rady na odpady" w kategorii wiekowej dzieci uczęszczających do szkolnych zerówek oraz przedszkola - Maja Skiba, Milenka Wtykło, Agnieszka Tomusiak - laureatki (odp. W. Klimek), w kategorii klas IV-VI - Dawid Skrzypek - laureat (odp. K. Szacoń)

12. Konkurs plastyczny "Człowiek dla człowieka bratem" - Szkoła Podstawowa nr 32 w Lublinie - Julia Nowak - III miejsce (odp. K. Szacoń)