Rok szkolny 2011/2012

Osiągnięcia w konkursach i zawodach w roku szkolnym 2011/12:

1. Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców – eliminacje gminne: chłopcy – III miejsce, dziewczęta – II miejsce (odp. A. Sagan)

2. Szkolny konkurs wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym „Bezpiecznie poruszam się rowerem” – WORD Lublin: Paweł Biały, Mateusz Blacha, Bartłomiej Krawczyk (odp. W. Rymarz)

3. Eliminacje powiatowe w tenisie stołowym – indywidualne – Jabłonna – R. Adamczyk – V miejsce, R. Baran – IX miejsce (odp. A. Sagan)

4. Półfinał powiatowy w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt – PiotrkówV miejsce: A. Skiba, I. Skoczylas, A. Budzyńska (odp. A. Sagan)

5. Półfinał powiatowy w drużynowym tenisie stołowym chłopców – Piotrków – VI miejsce: P. Biały, Sz. Grzywa (odp. A. Sagan)

6. II Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej „XXXIII Rocznica Pontyfikatu Błogosławionego Jana Pawła II – pocztówka” – SP 51 w Lublinie: Ilona Skoczylas – I miejsce, Alicja Stręciwilk – II miejsce, Karolina Grzywa – II miejsce, Aleksandra Skiba – III miejsce (odp. W. Rymarz)

7. Mistrzostwa gminy Strzyżewice w mini siatkówce w kategorii dziewcząt – Bystrzyca Stara - II miejsce (odp. A. Sagan)

8. Mistrzostwa gminy Strzyżewice w mini siatkówce w kategorii chłopców – Bystrzyca Stara - II miejsce (odp. A. Sagan)

9. Powiatowy Konkurs Plastyczny "Moja miejscowość coraz piękniejsza" - Lokalna Grupa Działania na Rzecz Rozwoju Gmin Powiatu Lubelskiego "Kraina wokół Lublina": Klaudia Budzyńska - III miejsce, Natalia Fila - wyróżnienie, Klaudia Choińska - wyróżnienie, Emilia Depa - wyróżnienie (odp. A. Skałba)

10. Konkurs plastyczny "Czyste powietrze wokół nas" - Lubelski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Lublinie oraz Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lublinie - etap powiatowy: Krystian Nowak -  wyróżnienie (odp. W. Klimek)

11. Półfinał powiatowy dziewcząt w piłkę nożną w Niedrzwicy Dużej - II miejsce: K. Baran, K. Grzywa, A. Budzyńska, A. Skiba, I. Skoczylas, A. Iżycka, P. Wójcik (odp. A. Sagan)

12. Eliminacje gminne w mini piłkę nożną chłopców - PSP Kiełczewice - II miejsce (odp. A. Sagan)

13. XVIII Gminna Olimpiada Ekologiczna "Z ekologią żyję w zgodzie i pomagam stąd przyrodzie" - konkurs wiedzowy na "Najlepszego Ekologa Gminy Strzyżewice" - II miejsce Karolina Pidek (odp. A. Klimek)

14. XVIII Gminna Olimpiada Ekologiczna "Zamiast foliowej siatki wariatki - projekt Eko torby" - oddział przedszkolny - wyróżnienie, Przedszkole Kubuś - III miejsce (odp. W. Klimek)

15. XVIII Gminna Olimpiada Ekologiczna "Segregacja ekologiczna rewelacja" - konkurs plastyczny, w kategorii klas I-III nagrody zdobyły Julia Nowak, Marta Bielak (odp. B. Sudół, K. Leszek-Szacoń)

16. Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III z terenu Gminy Strzyżewice "Kalkulatorek 2012" - II miejsce Zuzanna Sagan (odp. A. Skałba, J. Stasiak)

17. Gminny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem dla uczniów klas III z terenu Gminy Strzyżewice - I miejsce Zuzanna Sagan (odp. A. Skałba, J. Stasiak)

18. Konkurs Plastyczny dla Szkół Podstawowych wybranych Gmin Województwa Lubelskiego organizowany przez Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego ph: "RPO zmienia przyszłość - namaluj swój świat" - I miejsce Ilona Skoczylas (odp. K. Leszek - Szacoń, A. Skałba)