Rok szkolny 2010/2011

Osiągnięcia w konkursach i zawodach w roku szkolnym 2010/11:

1. Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców –eliminacje gminne - chłopcy – III miejsce, dziewczęta – III miejsce (odp. A. Sagan)

2. Konkurs przedmiotowy z matematyki – KO w Lublinie – Karolina Tracz – poz. 276/951 (odp. W. Rymarz)

3. Gminny Konkurs Plastyczny Sztuka ludowa w interpretacji dzieci – PSP w Osmolicach – I miejsce (nagrody równorzędne): Karolina Pidek kl. III, Dawid Depa kl. III, Agata Kucharczyk kl. VI, wyróżnienie: Piotr Stręciwilk kl. III, Julia Matacz kl. III (odp. B. Sudoł, K. Leszek – Szacoń)

4. Półfinał powiatowy w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców kl. IV i młodsi – Piotrkówdziewczęta VII miejsce, chłopcy V miejsce (odp. A. Sagan)

5. Półfinał powiatowy w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców– Piotrków – Patrycja Pokora V miejsce, Michał Kmieć IX miejsce (odp. A. Sagan)

6. Mistrzostwa gminy Strzyżewice w mini siatkówce w kategorii trójek dziewcząt – Bystrzyca Stara - II miejsce (odp. A. Sagan)

7. Gminny konkurs recytatorski – poezja religijna – CK Piotrowice – Zuzia Sagan – awans do koncertu galowego (odp. M. Jóźwicka)

8. Mini piłka nożna dziewcząt – Niedrzwica Duża – II miejsce (odp. A. Sagan)

9. Międzygminny konkurs grafiki komputerowej „Pocztówka wielkanocna” – Strzyżewice – klasy I – III – Julia Nowak – wyróżnienie (odp. J. Stasiak), klasy IV – VI – Ilona Skoczylas I miejsce, Aleksandra Skiba II miejsce, Karolina Grzywa wyróżnienie (odp. A. Skałba)

10. Gminna Olimpiada Ekologiczna, konkurs na najlepszego ekologa gminy Strzyżewice – UG Strzyżewice – Karolina Tracz I miejsce (odp. A. Klimek)

11. Gminny Konkurs matematyczny Uczniów klas III – PSP Strzyżewice – Rechta - Julia Matacz I miejsce, Karolina Pidek II miejsce (odp. B. Sudół)

12. Międzyszkolny konkurs plastyczny– Konsul Honorowy Republiki Federalnej Niemiec w Lublinie – Ilona Skoczylas II miejsce, w grupie uczniów szkół podstawowych (odp. K. Leszek - Szacoń)

13. Gminny konkurs plastyczny „Chcę żyć w czystej gminie” – Gmina Strzyżewice – kat. klasy I-III: Julia Matacz – nagroda, kat. klasy IV – VI: Karolina Grzywa – nagroda (odp. B. Sudół, K. Leszek – Szacoń)

14. Międzyszkolny konkurs grafiki komputerowej „Błogosławiony Jan Paweł II” – SP 51 w Lublinie – Ilona Skoczylas I miejsce, Alicja Stręciwilk II miejsce, Karolina Grzywa wyróżnienie. (odp. A. Skałba, W. Rymarz)